FANAT
Магазин Матчи Видео Онлайн 1xbet JohnnyBet
"Шахтёр" потерял Майкона на полгода
Билеты на игру Динамо - Шахтер
 

Лига Чемпионов УЕФА

Лига Европы УЕФА

EURO2020

Лига наций УЕФА

На что поставить?

Каталог магазинов
  Билеты футбол 
06.09.2019 20:45
Германия - Голландия. ЕВРО-2020
06.09.2019 19:45
Шотландия - Россия. ЕВРО-2020
14.08.2019 22:00
Ливерпуль - Челси. Суперкубок УЕФА
04.08.2019 15:00
Манчестер Сити - Ливерпуль. Суперкубок Англии
28.07.2019 21:00
Суперкубок Украины. Шахтер (Донецк) — Динамо (Киев) в Одессе

Пользовательского поиска

Опрос
Чемпионат какой страны Вам интересен?
Австрия
Аргентина
Белоруссия
Бельгия
Болгария
Бразилия
Венгрия
Греция
Грузия
Дания
Казахстан
Молдавия
Польша
Румыния
Сербия
Словакия
Хорватия
Чехия
Швейцария
Швеция
Шотландия
результаты

Интернет-магазин

Подробнее...
Значок "Младост" Лучани


Подробнее...
Значок "Шахтер Донецк - Чемпион Украины 2019"


Подробнее...
Значок "Кубок Украины-2019: Шахтер Донецк"


Подробнее...
Значок "Шахтер - Ингулец. Финал Кубка Украины 2019"


Подробнее...
Значок "Олимпо" Баия-Бланка


Подробнее...
Пазл "Ливерпуль - победитель Лиги Чемпионов 2019" (А3)


Подробнее...
Значок "Карл Цейсс" Йена


Подробнее...
Значок "Альбиссола"


Подробнее...
Значок "Аукас" Кито (старый лого)


Подробнее...
Значок "Вест Сидней Берриес"


Подробнее...
Значок "Бенинская федерация футбола"


Подробнее...
Значок "Ульм 1846"


перейти в магазин все новинки

  Наши партнеры 
BestBkSites - сравнительные прогнозы на спорт с анализом.

Football-prognozi - профессиональные прогнозы на футбол от Молотова.

Футбол - это не только победы

Архив новостей (по 2008 год)


Архив новостей с 2003 по 2008 год
Смотрите свежие Новости ЕВРО-2012
Григорій Суркіс: ”Перенесення дати визначення переможця у тендері Євро–2012 лише додає нам шансів”
 09.11.2006 |
Григорій Суркіс: ”Перенесення дати визначення переможця у тендері Євро–2012 лише додає нам шансів”
Вчора у Києві у рамках участі України й Польщі у тендері на право проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу проходив семінар-нарада УЄФА з питань безпеки та правопорядку.

В офіційному листі, надісланому до країн-заявників, Союз Європейських Футбольних Асоціацій запропонував провести робочу нараду з питань безпеки та правопорядку, оскільки це є одним із ключових аспектів проведення фінального турніру „Євро–2012”.

У складі делегації УЄФА до Києва завітали керівник Відділу з питань стадіонів і безпеки Марк Тіммер, менеджер змагань УЄФА ЄВРО Крістоф Йонг, а також член Комітету офіцерів безпеки УЄФА Ульріх Гржела. Напередодні приїзду до Києва представники УЄФА провели подібні наради у Загребі, Хорватія (6 листопада) та Римі, Італія (7 листопада).

Сьогодні представники ЗМІ мали нагоду поспілкуватися з паном Тіммером, президентом ФФУ, членом Виконкому УЄФА Григорієм Суркісом та президентом Польської футбольної асоціації Міхалом Лісткевичем. Зокрема Григорій Суркіс нагадав присутнім, що Виконком УЄФА переніс дату визначення переможця Євро–2012 на 17–18 квітня 2007 року: „На відміну від песимістичних висловлювань у деяких ЗМІ я стверджую, що цей факт лише додає шансів нам на перемогу, якими обов’язково скористаємося. Я помітив, що мої колеги з УЄФА зацікавлені у просуванні європейського футболу на Cхід, а це саме Україна та Польща. Адже для представників Європейського футбольного союзу важливо відкривати нові ринки, території, у наших країнах проживає понад 80 мільйонів людей. Переконаний у тому, що реалізувати наші наміри допоможуть і органи державного та місцевого самоврядування, і бажання наших уболівальників”.

Марк Тіммер радий, що має нагоду сприяти представленню нашої заявки з найкращого боку. Він висловив глибоке задоволення від спільної роботи України та Польщі, президентів національних федерацій Міхала Лісткєвіча та Григорія Суркіса. „Очікуємо на плідну співпрацю обох країн з УЄФА у цьому питанні”, – зазначив високий гість. Натомість, за словами президента Польської футбольної асоціації, проведення семінару в Україні є доброю нагодою знову зустрітися і обговорити всі проблеми. „Ми приїхали добре підготовленими, – сказав він. – Напружений графік проведення семінару лише наблизить нас до перемоги у Євро–2012”.

Недавно в деяких ЗМІ з’явилася інформація, що дехто з польських посадовців заздалегідь пророкує нашій заявці поразку. „Це – цитата з інтерв’ю одного польського футболіста, який давно проживає в Італії. – пояснив Міхал Лісткєвіч. – Зрозуміло, що він не переймається проблемами польського футболу. Саме через це і висловив таку думку. Я наведу приклад, який щонайкраще свідчить про ставлення уряду до цієї заявки. Нещодавно Прем’єр-міністр Польщі Лех Качинськи зустрічався з головним тренером національної збірної Лео Беєнхаккером, де, зокрема, вони говорили і про нашу спільну роботу”. На думку Григорія Суркіса, подібні випадки є нічим іншим, як чорним піаром. „УЄФА не піддасться на провокації, адже є справедливою і прозорою інституцією. Я впевнений, що перемогу у тендері здобуде найпереконливіша заявка. І це рішення прийматиметься виважено і демократично”.

Зокрема в семінарі, який о 15.00 відкрив Віце-прем’єр-міністр України Дмитро Табачник, беруть участь директор Виконавчої дирекції ФФУ „Євро– 2012” Іван Федоренко, генеральний директор Штабу проекту „Євро–2012” у Польщі Пьотр Гаврон, голова комітету ПФА з питань „Євро–2012” Адам Олковіч. Від Кабінету Міністрів України на нараду запрошено керівників Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Служби безпеки України, Київської міської та Київської обласної державних адміністрацій, що є членами робочої групи і відповідають за визначену ділянку роботи.

Дмитро Табачник у промові зазначив, що Україна отримала схвальні відгуки від УЄФА після оглядового візиту в рамках участі в тендері Євро–2012. „Ми з розумінням ставимося до рішення Виконкому УЄФА щодо перенесення підсумків цього тендеру і готові зробити все можливе для врегулювання поставлених питань, – зазначив Дмитро Володимирович. – Зокрема буде надано додаткові урядові та регіональні гарантії, поліпшено досьє заявки, удосконалено концепцію безпеки та правопорядку, що на цей час вже розроблена за участю урядів України і Республіки Польща та увійшла до досьє заявки другої стадії.

Нам відомо, що експерти УЄФА поставили в першу чергу питання забезпечення готовності НСК „Олімпійський” щодо евакуації глядачів. Сьогодні я можу проінформувати Вас, що ми готові надати програму комплексного вирішення питань, пов’язаних із підготовкою НСК „Олімпійський” до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року, а також стосовно будівництва офісно-ділового та торгівельно-розважального центру на Троїцькій площі”.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Яцек Ключковський знову наголосив на тому, що він вже два роки бере участь у проекті, реалізація якого ставить за мету відкрити нову епоху в історії Європейського футболу: „Ми з Україною є партнерами і можемо показати нову якість Гри мільйонів. І нинішній семінар найкраще свідчення того, що ми від теорії вже давно перейшли до практики у своїх прагненнях здобути перемогу у тендері”.

Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко висловив задоволення від того, що УЄФА розглядає усіх учасників боротьби за Євро–2012 як рівних партнерів, а перемагати чесно приємніше. „Хочу зазначити, що всі органи влади діють у цьому питанні як єдиний організм. Ми маємо повну підтримку з боку громадських організацій, зокрема, НОК України всіляко допомагає нам у перемозі”, – підкреслив Юрій Павленко.

„Я хочу особисто подякувати Кабінету Міністрів України в особі Віце-прем’єр-міністрів Дмитра Табачника і Володимира Рибака, заступників керівників і представників зацікавлених Міністерств за активну участь у розробці та запровадженні концепції безпеки. Наголошую, що ця робота проводиться в тісній співпраці з нашими польськими колегами, зокрема активно опрацьовується питання взаємодії на міжнародному та національному рівнях”, – зазначив на відкритті президент ФФУ Григорій Суркіс.

До порядку денного наради внесено низку питань, пов’язаних із законодавчою базою проведення УЄФА ЄВРО–2012, міжнародним обміном інформацією з кримінальних питань, забороною доступу на стадіон та системою огляду глядачів, розповсюдженням квитків і проблемами „чорного ринку”, розробкою концепції для футбольних заходів, а також організацією навчання та практичних занять для стюардів.

Нагадаємо, що за участю Урядів України і Польщі була розроблена концепція безпеки та правопорядку, що увійшла до досьє заявки другої стадії.

Сьогодні за підсумками семінар-наради відбудеться засідання робочих груп Виконавчої дирекції ФФУ та Виконавчого комітету Польщі „Євро–2012”, де буде обговорено подальші дії щодо участі українсько-польської заявки у тендері УЄФА.

Другие новости раздела:

все новости раздела...

Читайте также:


Суперкубок Украины 2019
  На что поставить 
21.07.2019 22:00
Коринтианс – Фламенго
21.07.2019 20:45
Витебск – Минск
21.07.2019 19:00
Мидтьюлланн – Норшелланн

  Онлайн трансляции 
21.07.2019 03:00
Бавария — Реал Мадрид
21.07.2019 01:00
Арсенал — Фиорентина
20.07.2019 21:30
Ростов — Спартак Москва
20.07.2019 19:00
ЦСКА Москва — Оренбург
20.07.2019 17:00
Факел — Чертаново
20.07.2019 16:30
Крылья Советов — Арсенал Тула
20.07.2019 14:30
Манчестер Юнайтед — Интер Милан
20.07.2019 14:00
Уфа — Краснодар
20.07.2019 11:00
СКА-Хабаровск — Торпедо Москва

 Видео Видео 
17 апреля 2019
Лацио - Удинезе 2:0
Лацио - Удинезе 2:0
17 апреля 2019
Днепр-1 - Шахтер 0:2
Днепр-1 - Шахтер 0:2
17 апреля 2019
Ингулец - Заря 2:1
Ингулец - Заря 2:1
22 октября 2018
Профутбол за 21.10.18
Профутбол за 21.10.18
22 октября 2018
Парана - Фламенго 0:4
Парана - Фламенго 0:4

Футбольные турниры

НАЦИОНАЛЬНЫЕ ЧЕМПИОНАТЫ

МЕЖДУНАРОДНЫЕ ТУРНИРЫ

 ПАРТНЕРСКИЕ ТОВАРЫ 
Мужская спортивная футболка Chelsea Football Club

Мужская спортивная футболка Chelsea Football Club

Мяч футбольный Chelsea

Мяч футбольный Chelsea

Форма футбольная детская (шорты, футболка) Барселона

Форма футбольная детская (шорты, футболка) Барселона

все партнерские товары


 ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН 


Плакат "Сборная Украины: 09-09-2018" (45х32)

Цена: 36.81 грн


Чашка "Ювентус" Турин

Цена: 138.67 грн


Комплект магнитов "Немецкая Бундеслига" (18 штук)

Цена: 236.59 грн

Реклама на сайте     О проекте

Украиа Россия Англия Германия Испания Италия Франция Португалия Нидерланды Турция Бразилия


Fanat.UA © 2000-2019. При использовании материалов сайта ссылка на fanat.ua обязательна.
КонтактыРеклама на сайте