FANAT
Магазин Матчи Видео Онлайн 1xbet JohnnyBet
"Олимпик" и "Ворскла" сыграли вничью, обменявшись голами
Билеты на игру Динамо - Шахтер
 

Лига Чемпионов УЕФА

Лига Европы УЕФА

EURO2020

Лига наций УЕФА

На что поставить?

Каталог магазинов
  Билеты футбол 
06.09.2019 20:45
Германия - Голландия. ЕВРО-2020
06.09.2019 19:45
Шотландия - Россия. ЕВРО-2020
14.08.2019 22:00
Ливерпуль - Челси. Суперкубок УЕФА
04.08.2019 15:00
Манчестер Сити - Ливерпуль. Суперкубок Англии
28.07.2019 21:00
Суперкубок Украины. Шахтер (Донецк) — Динамо (Киев) в Одессе

Пользовательского поиска

Опрос
Чемпионат какой страны Вам интересен?
Австрия
Аргентина
Белоруссия
Бельгия
Болгария
Бразилия
Венгрия
Греция
Грузия
Дания
Казахстан
Молдавия
Польша
Румыния
Сербия
Словакия
Хорватия
Чехия
Швейцария
Швеция
Шотландия
результаты

Интернет-магазин

Подробнее...
Значок "Олимпо" Баия-Бланка


Подробнее...
Пазл "Ливерпуль - победитель Лиги Чемпионов 2019" (А3)


Подробнее...
Значок "Карл Цейсс" Йена


Подробнее...
Значок "Альбиссола"


Подробнее...
Значок "Аукас" Кито (старый лого)


Подробнее...
Значок "Вест Сидней Берриес"


Подробнее...
Значок "Бенинская федерация футбола"


Подробнее...
Значок "Ульм 1846"


Подробнее...
Значок "Леопардс" Найроби


Подробнее...
Значок "Влазрими" Кичево


Подробнее...
Значок "Киккерс" Оффенбах


Подробнее...
Значок "Гифу"


перейти в магазин все новинки

  Наши партнеры 
BestBkSites - сравнительные прогнозы на спорт с анализом.

Football-prognozi - профессиональные прогнозы на футбол от Молотова.

Футбол - это не только победы

Архив новостей (по 2008 год)


Архив новостей с 2003 по 2008 год
Смотрите свежие Новости ЕВРО-2012
Євро-2012: на фінішній прямій
 19.01.2007 |
Євро-2012: на фінішній прямій
Сьогодні у конференц-залі Будинку футболу ФФУ відбулася прес-конференція стосовно завершення підготовки до останнього етапу тендеру УЄФА за право проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

У роботі засідання взяли участь заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Владислав Миленький, директор Виконавчої дирекції ФФУ «Євро 2012» Іван Федоренко, керівник агенції „Stairsfor” Михайло Ілько, начальник Відділу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Валентина Єрмолова, редактор відділу літератури всеукраїнського дитячого журналу „Барвінок” Світлана Прудник, керівник програми «Індиго» Національної телекомпанії України Марина Литвиненко та представники ЗМІ.

Згідно з вимогами УЄФА до 15 лютого 2007 року країни-учасниці мають подати до штаб-квартири УЄФА угоди з приймаючою асоціацією, приймаючими містами, стадіонами та аеропортами, а також будь-яку додаткову інформацію, що здатна підсилити і покращити Досьє, поданих ними заявок.

Вищезазначені угоди торкаються питань менеджменту заходів для вболівальників, безпеки і правопорядку, захисту маркетингових прав, технічних вимог до стадіонів, вимог до адміністративних приміщень та протокольних заходів тощо.

На сьогодні Україна та Польща підписали усі необхідні угоди окрім угоди з приймаючим містом від м. Києва та угоди зі стадіоном від стадіону «Шахтар», м. Донецьк. Виникає занепокоєння лише з приводу підготовки другого запасного приймаючого міста Харків, що на даний момент подало тільки угоду з приймаючим містом. Союз Європейських Футбольних Асоціацій додатково запросив від країн-заявників гарантію, що за реєстровим переліком виступає під № 25. Державний комітет телебачення та радіомовлення України надав відповідну гарантію і на даний момент вона знаходиться на оформленні у Міністерстві культури Республіки Польща.

УЄФА також висунув вимоги щодо надання країнами-заявниками концепцій мобільності (транспортування), розміщення та медичної концепції з обслуговування уболівальників та туристів, що відвідають «Євро 2012» в Україні та Польщі у разі обрання наших країн приймаючою асоціацію. Концепції мобільності і розміщення охоплюють систему транспортних сполучень між стратегічними об’єктами проведення чемпіонату: стадіонами, фан – та ВІП- зонами, аеропортами, авто та залізничними вокзалами, лікарнями та запропонованими в Досьє заявки засобами розміщення: готелями, гуртожитками, студмістечками. Концепції також передбачають плани майбутньої реконструкції та розбудови міського та міжнародного транспортного сполучення, його пропускну здатність та пасажиромісткість станом на 2012 рік, зокрема до концепції мобільності увійшов, наданий аеропортом «Бориспіль» план будівництва нових терміналів. Для повного завершення роботи над концепцією Виконавча дирекція «Євро 2012» очікує на інформацію від аеропорту «Жуляни». Подібно ґрунтовна медична концепція, розроблена на рівні міністерства охорони здоров’я України, описує місткість запропонованих під проведення чемпіонату лікарень та їх спроможність у разі потреби надати медичну допомогу учасникам масових заходів. (З концепцією мобільності ви матимете змогу ознайомитися під час презентації на прикладі міста Києва.)

Робочі групи України та Польщі доопрацювали презентаційні матеріали приймаючих міст, підготували відповіді на окремі юридичні питання та проект Закону України “Про організацію та проведення фінальної частини турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні”, а також коментар стосовно законодавства Польщі. Українська та Польська сторони також висунули пропозицію, за якою угоди та додаткова документацію буде офіційно передана до штаб-квартири УЄФА делегаціями обох країн на чолі з президентом Федерації футболу України Григорієм Суркісом та президентом Польської футбольної асоціації Міхалом Лісткевичем. Планується, що до Ніона також будуть запрошені українські та польські журналісти.

У березні поточного року заплановано повторні оглядові візити інспекторів УЄФА, після чого 18 квітня 2007 року на Виконкомі УЄФА буде визначено переможця тендеру.

Наприкінці грудня 2006 року керівництву Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Федерації футболу України була представлена концепція фінальної презентації українсько-польської заявки, яку підготували Виконавча дирекція „Євро 2012”, компанії „Промаркетинг” та „Stairsfor”. На кінець січня робоча група планує виїзд до м. Кардіфф, Уельс для точнішого вивчення технічних можливостей її проведення.

За неофіційними даними, під час Конгресу УЄФА, що проходитиме 25-26 січня 2007 року у Дюсесельдофі, буде ухвалено рішення щодо розгляду питання збільшення кількості команд, що братимуть участь у фінальній частині чемпіонату Європи з футболу „Євро 2012”. Україна та Польща сьогодні працюють над відповідним календарем та системою проведення такого чемпіонату.

Іван Федоренко сьогодні проводив зустріч з мером міста Києва Леонідом Черновецьким у рамках підписання угоди УЄФА з приймаючим містом. Іван Никифорович повідомив присутніх про те, що дану угоду підписано, а цей документ є свідченням готовності столиці України виконати всі вимоги УЄФА стосовно аеропортів, стадіонів, готелів тощо. „Виконавча дирекція Євро-2012 готова надати інформацію, за якою на даний момент низка документів щодо міста Харків, як одного з кандидатів прийняти матчі чемпіонату Європи, відсутня. Ми звертаємо увагу керівництва міста на цей факт і просимо зробити все можливе для покращення ситуації”, - зазначив Іван Федоренко.

Першого грудня 2006 року стартувала Всеукраїнська акція підтримки „Євро-2012” – крок у майбутнє”. Її головною метою є залучення школярів та молоді до участі у справі популяризації та підтримки ідеї проведення у нашій країні фінального турніру чемпіонату Європи з футболу – „Євро-2012” завдяки сюжетам малюнків та листів за темою „Моя уява про фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні та Польщі.”

Акція спрямована продемонструвати УЄФА величезне та нестримне бажання багатьох тисяч маленьких українців та поляків стати свідками та долучитись до проведення в себе на Батьківщині третього за значенням спортивного заходу в світі, відобразити власний погляд на величезне футбольне свято, провести своєрідний дитячий референдум на його підтримку.

Гості прес-конференції звернули увагу присутніх на те, що протягом останнього місяця на адресу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Національної телекомпанії України досить активно надходять дитячі листи і малюнки з різних куточків України. Переможці дня та тижня відзначаються пам’ятними призами, футболками з логотипами федерації футболу України та українсько-польської заявки, а також м’ячами з автографом тренера Національної збірної України з футболу Олега Блохіна. „Мої колеги з журналу „Барвінок” погодилися увійти до складу комісії, що відбиратиме найкращі дитячі листи на підтримку Євро-2012, - наголосила Світлана Прудник. – Вони злітаються до нас з кожного куточку країни. Не варто повторювати, що наші діти найталановитіші в світі, тому листи глибокі і сповнені фантазії. Найкращі з них буде перекладено англійською та спрямовано до УЄФА”.

Наприкінці акції класи-переможці від 27 областей України та автори найкращих індивідуальних робіт матимуть змогу відвідувати тренування Національної збірної команди та провести весняні канікули на відпочинку у таборі «Артек».

Усі роботи, надіслані на підтримку українсько-польської заявки на право проведення «Євро 2012», будуть використані у фінальній презентації, а найкращі листи і малюнки будуть вручені членам Виконкому УЄФА вже 15 лютого цього року під час офіційної церемонії подачі угод з приймаючою асоціацією, приймаючими містами, аеропортами та стадіонами, що відбудеться у м. Ніон, Швейцарія.

Другие новости раздела:

все новости раздела...

Читайте также:


Суперкубок Украины 2019
  На что поставить 
20.07.2019 21:30
Генк – Мехелен
20.07.2019 14:30
Манчестер Юнайтед – Интер
19.07.2019 22:00
Сенегал – Алжир
19.07.2019 21:45
Дерри Сити – Слайго Роверс
19.07.2019 21:00
Сьон – Базель
19.07.2019 20:45
Неман – Гомель
19.07.2019 20:00
Копенгаген – Орхус

  Онлайн трансляции 
17.07.2019 22:00
Тунис — Нигерия
17.07.2019 21:00
Пяст — БАТЭ
17.07.2019 21:00
ЧФР Клуж — Астана
17.07.2019 20:00
АИК — Арарат-Армения
17.07.2019 20:00
Карабах — Партизани
17.07.2019 14:00
Манчестер Юнайтед — Лидс

 Видео Видео 
17 апреля 2019
Лацио - Удинезе 2:0
Лацио - Удинезе 2:0
17 апреля 2019
Днепр-1 - Шахтер 0:2
Днепр-1 - Шахтер 0:2
17 апреля 2019
Ингулец - Заря 2:1
Ингулец - Заря 2:1
22 октября 2018
Профутбол за 21.10.18
Профутбол за 21.10.18
22 октября 2018
Парана - Фламенго 0:4
Парана - Фламенго 0:4

Футбольные турниры

НАЦИОНАЛЬНЫЕ ЧЕМПИОНАТЫ

МЕЖДУНАРОДНЫЕ ТУРНИРЫ

 ПАРТНЕРСКИЕ ТОВАРЫ 
Мужская спортивная футболка Chelsea Football Club

Мужская спортивная футболка Chelsea Football Club

Мяч футбольный Chelsea

Мяч футбольный Chelsea

Форма футбольная детская (шорты, футболка) Барселона

Форма футбольная детская (шорты, футболка) Барселона

все партнерские товары


 ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН 


Плакат "Сборная Украины: 09-09-2018" (45х32)

Цена: 36.81 грн


Чашка "Ювентус" Турин

Цена: 138.67 грн


Комплект магнитов "Немецкая Бундеслига" (18 штук)

Цена: 236.59 грн

Реклама на сайте     О проекте

Украиа Россия Англия Германия Испания Италия Франция Португалия Нидерланды Турция Бразилия


Fanat.UA © 2000-2019. При использовании материалов сайта ссылка на fanat.ua обязательна.
КонтактыРеклама на сайте