FANAT
Матчи Видео Онлайн
 

Лига Чемпионов УЕФА

Лига Европы УЕФА

EURO2020

Лига наций УЕФА

На что поставить?

Каталог магазинов
  Билеты футбол 
04.12.2020 19:00
Фестиваль экстремальных видов спорта «Прорыв»

Пользовательского поиска

Опрос
Чемпионат какой страны Вам интересен?
Австрия
Аргентина
Белоруссия
Бельгия
Болгария
Бразилия
Венгрия
Греция
Грузия
Дания
Казахстан
Молдавия
Польша
Румыния
Сербия
Словакия
Хорватия
Чехия
Швейцария
Швеция
Шотландия
результаты

Архив новостей (по 2008 год)


Архив новостей с 2003 по 2008 год
Смотрите свежие Новости ЕВРО-2012
Євро-2012: на фінішній прямій
 19.01.2007 |
Євро-2012: на фінішній прямій
Сьогодні у конференц-залі Будинку футболу ФФУ відбулася прес-конференція стосовно завершення підготовки до останнього етапу тендеру УЄФА за право проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

У роботі засідання взяли участь заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Владислав Миленький, директор Виконавчої дирекції ФФУ «Євро 2012» Іван Федоренко, керівник агенції „Stairsfor” Михайло Ілько, начальник Відділу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Валентина Єрмолова, редактор відділу літератури всеукраїнського дитячого журналу „Барвінок” Світлана Прудник, керівник програми «Індиго» Національної телекомпанії України Марина Литвиненко та представники ЗМІ.

Згідно з вимогами УЄФА до 15 лютого 2007 року країни-учасниці мають подати до штаб-квартири УЄФА угоди з приймаючою асоціацією, приймаючими містами, стадіонами та аеропортами, а також будь-яку додаткову інформацію, що здатна підсилити і покращити Досьє, поданих ними заявок.

Вищезазначені угоди торкаються питань менеджменту заходів для вболівальників, безпеки і правопорядку, захисту маркетингових прав, технічних вимог до стадіонів, вимог до адміністративних приміщень та протокольних заходів тощо.

На сьогодні Україна та Польща підписали усі необхідні угоди окрім угоди з приймаючим містом від м. Києва та угоди зі стадіоном від стадіону «Шахтар», м. Донецьк. Виникає занепокоєння лише з приводу підготовки другого запасного приймаючого міста Харків, що на даний момент подало тільки угоду з приймаючим містом. Союз Європейських Футбольних Асоціацій додатково запросив від країн-заявників гарантію, що за реєстровим переліком виступає під № 25. Державний комітет телебачення та радіомовлення України надав відповідну гарантію і на даний момент вона знаходиться на оформленні у Міністерстві культури Республіки Польща.

УЄФА також висунув вимоги щодо надання країнами-заявниками концепцій мобільності (транспортування), розміщення та медичної концепції з обслуговування уболівальників та туристів, що відвідають «Євро 2012» в Україні та Польщі у разі обрання наших країн приймаючою асоціацію. Концепції мобільності і розміщення охоплюють систему транспортних сполучень між стратегічними об’єктами проведення чемпіонату: стадіонами, фан – та ВІП- зонами, аеропортами, авто та залізничними вокзалами, лікарнями та запропонованими в Досьє заявки засобами розміщення: готелями, гуртожитками, студмістечками. Концепції також передбачають плани майбутньої реконструкції та розбудови міського та міжнародного транспортного сполучення, його пропускну здатність та пасажиромісткість станом на 2012 рік, зокрема до концепції мобільності увійшов, наданий аеропортом «Бориспіль» план будівництва нових терміналів. Для повного завершення роботи над концепцією Виконавча дирекція «Євро 2012» очікує на інформацію від аеропорту «Жуляни». Подібно ґрунтовна медична концепція, розроблена на рівні міністерства охорони здоров’я України, описує місткість запропонованих під проведення чемпіонату лікарень та їх спроможність у разі потреби надати медичну допомогу учасникам масових заходів. (З концепцією мобільності ви матимете змогу ознайомитися під час презентації на прикладі міста Києва.)

Робочі групи України та Польщі доопрацювали презентаційні матеріали приймаючих міст, підготували відповіді на окремі юридичні питання та проект Закону України “Про організацію та проведення фінальної частини турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні”, а також коментар стосовно законодавства Польщі. Українська та Польська сторони також висунули пропозицію, за якою угоди та додаткова документацію буде офіційно передана до штаб-квартири УЄФА делегаціями обох країн на чолі з президентом Федерації футболу України Григорієм Суркісом та президентом Польської футбольної асоціації Міхалом Лісткевичем. Планується, що до Ніона також будуть запрошені українські та польські журналісти.

У березні поточного року заплановано повторні оглядові візити інспекторів УЄФА, після чого 18 квітня 2007 року на Виконкомі УЄФА буде визначено переможця тендеру.

Наприкінці грудня 2006 року керівництву Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Федерації футболу України була представлена концепція фінальної презентації українсько-польської заявки, яку підготували Виконавча дирекція „Євро 2012”, компанії „Промаркетинг” та „Stairsfor”. На кінець січня робоча група планує виїзд до м. Кардіфф, Уельс для точнішого вивчення технічних можливостей її проведення.

За неофіційними даними, під час Конгресу УЄФА, що проходитиме 25-26 січня 2007 року у Дюсесельдофі, буде ухвалено рішення щодо розгляду питання збільшення кількості команд, що братимуть участь у фінальній частині чемпіонату Європи з футболу „Євро 2012”. Україна та Польща сьогодні працюють над відповідним календарем та системою проведення такого чемпіонату.

Іван Федоренко сьогодні проводив зустріч з мером міста Києва Леонідом Черновецьким у рамках підписання угоди УЄФА з приймаючим містом. Іван Никифорович повідомив присутніх про те, що дану угоду підписано, а цей документ є свідченням готовності столиці України виконати всі вимоги УЄФА стосовно аеропортів, стадіонів, готелів тощо. „Виконавча дирекція Євро-2012 готова надати інформацію, за якою на даний момент низка документів щодо міста Харків, як одного з кандидатів прийняти матчі чемпіонату Європи, відсутня. Ми звертаємо увагу керівництва міста на цей факт і просимо зробити все можливе для покращення ситуації”, - зазначив Іван Федоренко.

Першого грудня 2006 року стартувала Всеукраїнська акція підтримки „Євро-2012” – крок у майбутнє”. Її головною метою є залучення школярів та молоді до участі у справі популяризації та підтримки ідеї проведення у нашій країні фінального турніру чемпіонату Європи з футболу – „Євро-2012” завдяки сюжетам малюнків та листів за темою „Моя уява про фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні та Польщі.”

Акція спрямована продемонструвати УЄФА величезне та нестримне бажання багатьох тисяч маленьких українців та поляків стати свідками та долучитись до проведення в себе на Батьківщині третього за значенням спортивного заходу в світі, відобразити власний погляд на величезне футбольне свято, провести своєрідний дитячий референдум на його підтримку.

Гості прес-конференції звернули увагу присутніх на те, що протягом останнього місяця на адресу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Національної телекомпанії України досить активно надходять дитячі листи і малюнки з різних куточків України. Переможці дня та тижня відзначаються пам’ятними призами, футболками з логотипами федерації футболу України та українсько-польської заявки, а також м’ячами з автографом тренера Національної збірної України з футболу Олега Блохіна. „Мої колеги з журналу „Барвінок” погодилися увійти до складу комісії, що відбиратиме найкращі дитячі листи на підтримку Євро-2012, - наголосила Світлана Прудник. – Вони злітаються до нас з кожного куточку країни. Не варто повторювати, що наші діти найталановитіші в світі, тому листи глибокі і сповнені фантазії. Найкращі з них буде перекладено англійською та спрямовано до УЄФА”.

Наприкінці акції класи-переможці від 27 областей України та автори найкращих індивідуальних робіт матимуть змогу відвідувати тренування Національної збірної команди та провести весняні канікули на відпочинку у таборі «Артек».

Усі роботи, надіслані на підтримку українсько-польської заявки на право проведення «Євро 2012», будуть використані у фінальній презентації, а найкращі листи і малюнки будуть вручені членам Виконкому УЄФА вже 15 лютого цього року під час офіційної церемонії подачі угод з приймаючою асоціацією, приймаючими містами, аеропортами та стадіонами, що відбудеться у м. Ніон, Швейцарія.

Другие новости раздела:

все новости раздела...

Читайте также:


  На что поставить 
23.07.2020 22:45
Лацио – Кальяри

  Онлайн трансляции 
21.07.2020 22:45
Сассуоло — Милан
21.07.2020 22:15
Астон Вилла — Арсенал
21.07.2020 20:00
Уотфорд — Манчестер Сити

 Видео Видео 
21 июля 2020
Україна футбольна от 20.07.2020
Україна футбольна от 20.07.2020

21 июля 2020
Все в шоке от песен футболистов! Скрытые таланты звезд футбола
Все в шоке от песен футболистов! Скрытые таланты звезд футбола

21 июля 2020
ТОП-10 штрафных ударов, которые решили исход матча (клубы)
ТОП-10 штрафных ударов, которые решили исход матча (клубы)

21 июля 2020
Новости от SportArenaTV. Динамо определилось с тренером! Скрипник? Ребров? Йовичевич? Маркевич?
Новости от SportArenaTV. Динамо определилось с тренером! Скрипник? Ребров? Йовичевич? Маркевич?

21 июля 2020
Новости от FH. Кто в УПЛ? Скандал Ингульца, избитый арбитр и разгром от Руха
Новости от FH. Кто в УПЛ? Скандал Ингульца, избитый арбитр и разгром от Руха

21 июля 2020
Усі голи 25 туру у Першій Лізі
Усі голи 25 туру у Першій Лізі

21 июля 2020
Топ самых безумных выходок Златана Ибрагимовича
Топ самых безумных выходок Златана Ибрагимовича

21 июля 2020
Профутбол за 19.07.2020
Профутбол за 19.07.2020

20 июля 2020
Порту - Белененсиш 6:1
Порту - Белененсиш 6:1

20 июля 2020
Ювентус - Лацио 2:1
Ювентус - Лацио 2:1

20 июля 2020
Вулверхэмптон - Кристал Пэлас 2:0
Вулверхэмптон - Кристал Пэлас 2:0

20 июля 2020
Тондела - Брага 1:0
Тондела - Брага 1:0

20 июля 2020
Брайтон - Ньюкасл Юнайтед 0:0
Брайтон - Ньюкасл Юнайтед 0:0

20 июля 2020
Шеффилд Юнайтед - Эвертон 0:1
Шеффилд Юнайтед - Эвертон 0:1

20 июля 2020
Оболонь - Рух Львов 0:0
Оболонь - Рух Львов 0:0

20 июля 2020
Пасуш - Портимоненсе 2:1
Пасуш - Портимоненсе 2:1

19 июля 2020
Гимарайнш - Маритиму 1:0
Гимарайнш - Маритиму 1:0

19 июля 2020
Рома — Интер Милан 2:2
Рома — Интер Милан 2:2

19 июля 2020
Белененсеш - Жил Висенте 1:0
Белененсеш - Жил Висенте 1:0

19 июля 2020
Наполи - Удинезе 2:1
Наполи - Удинезе 2:1

19 июля 2020
Фиорентина - Торино 2:0
Фиорентина - Торино 2:0

19 июля 2020
Брешия - СПАЛ 2:1
Брешия - СПАЛ 2:1

19 июля 2020
Краснодар — Динамо Москва 0:2
Краснодар — Динамо Москва 0:2

19 июля 2020
Дженоа - Лечче 2:1
Дженоа - Лечче 2:1

19 июля 2020
Заря - Десна 1:1
Заря - Десна 1:1

19 июля 2020
Колос - Динамо Киев 2:0
Колос - Динамо Киев 2:0

Футбольные турниры

НАЦИОНАЛЬНЫЕ ЧЕМПИОНАТЫ

МЕЖДУНАРОДНЫЕ ТУРНИРЫ


Подпишись на telegram канал
Реклама на сайте     О проекте

Украиа Россия Англия Германия Испания Италия Франция Португалия Нидерланды Турция Бразилия

Fanat.UA © 2000-2020. При использовании материалов сайта ссылка на fanat.ua обязательна.
КонтактыРеклама на сайте