УКР

Рейтинг букмекерів України 2024: найкращі букмекерські контори з ліцензією

icon info Як ми формуємо рейтинг?

На сторінці наведено список всіх букмекерських контор для ставок на спорт. Рейтинг букмекерів складений за основними критеріями: надійність, різноманітність вибору, коефіцієнти, маржа, live-парі, відгуки користувачів. Ви можете ознайомитися з оглядом кожної контори у списку БК, отримавши інформацію про їхні програми, лінії, бонуси та пропозиції, а також відразу перейти на сайт букмекера.

Найкращий
1
Букмекери
Рейтинг
5.0 / 5.0
Бонус
bonus
10 000 грн
Програми
Рейтинг букмекерів 2024 Рейтинг букмекерів 2024
2
4.9 / 5.0
Бонус
bonus
3 000 грн
Програми
app_logo app_logo
3
4.7 / 5.0
Бонус
bonus
100%
Програми
app_logo app_logo

ТОП найкращих букмекерів в Україні

Рейтинг букмекерів базується на проведеному аналізі експертами цієї галузі та вимогами чинного законодавства України. Це дозволяє бачити всі плюси та мінуси букмекерських контор, щоб вибрати найкращий варіант для ставок на спортивні події. Найкращі букмекери України пропонують широку лінію, вигідні коефіцієнти та проводять акції серед своїх клієнтів.

Тільки надійні букмекери з хорошою репутацією потрапляють до нашого рейтингу.

Як формується рейтинг найкращих БК України

💰 Бонуси ➡ від 3000 грн
🤑 Промокоди ➡ наявність
📱 Додатки ➡ на Android та iOS (iPhone)
💵 Валюта ➡ UAH, USD, EUR
💸 Способи оплати/виводу ➡ понад 20 способів
🚀 Швидка реєстрація ➡ легка й доступна
📝 Ліцензія ➡ КРАІЛ (КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ АЗАРТНИХ ІГОР ТА ЛОТЕРЕЙ)
📣 Технічна підтримка ➡ 24/7
🎰 Букмекери з ліцензією України Favbet, VBET, GGbet

Наші експерти проводять детальний аналіз найважливіших критеріїв для кожного топ-букмекера України. По кожному з них встановлюються оцінки, а лідери рейтингу визначаються загальним середнім балом. Чим більше очок набирає БК, тим вище місце, яке він займає в класифікації.

При аналізі враховуються:

 1. Лінія. Один із найважливіших критеріїв – розширеність лінії. Найкращі букмекери України не обмежують своїх клієнтів у виборі виду спорту та змагань. Аналіз ведеться окремо для лінії Прематч та Live.
 2. Розпис. Оцінюється не тільки кількість подій, а й варіативність ставок. Провідні букмекерські контори пропонують укладати ставки на різні результати – тотали, фори, статистичні та індивідуальні для гравців та команд показники. Чим ширший розпис, тим більше варіантів для укладання парі отримує беттор. На найбільші змагання та важливі матчі кількість доступних для прогнозів подій у провідних БК може обчислюватися сотнями та більше.
 3. Коефіцієнти. При врахуванні серйозної конкуренції найкращі букмекерські контори пропонують високі коефіцієнти. Під час аналізу експерти порівнюють маржу на події, що може відрізнятися, залежно від виду спорту. Гравці можуть вибирати різні БК, які пропонують вище за котирування на окремі спортивні дисципліни.
 4. Ще одним критерієм, який підпадає під ретельний аналіз, є Live-розділ. Окрім згаданих вище кількості подій та розпису, важлива маржа. На сайтах більшості букмекерів при live-ставках вона зазвичай вища, ніж за Prematch-лінією. Більш високу оцінку отримують ті контори, у яких ця різниця менше, а середні котирування – вище.
 5. Бонуси. ТОП-букмекери України новачків зустрічають вітальними бонусами. Зазвичай їм пропонується збільшення першого депозиту. При складанні рейтингу букмекерів враховується як розмір бонусів, так й умови їх використання.
 6. Ще більше балів від експертів заробляють букмекерські контори, які, крім бонусів за реєстрацію, проводять інші акції та турніри з можливістю виграти додаткові фрібети (безкоштовні ставки), страховки ставок або отримувати повернення від суми програшних парі за програмою кешбеку.
 7. Реєстрація. Сучасні букмекери не вимагають внесення великої кількості персональної інформації, щоб створити обліковий запис. Зазвичай, гравці заповнюють поля з ПІБ та контактними даними, вигадують логін та пароль. Крім того, багато букмекерських контор дозволяють реєструватися з прив’язкою акаунтів соціальних мереж, що прискорює процес.
 8. Верифікація. Часто беттори скаржаться, що багато БК навмисно створюють складнощі з проходженням верифікації, щоби вчасно не виводити гроші. Якщо наші експерти зіштовхнуться з такими проблемами, місця у рейтингу найкращих букмекерів цим компаніям немає.
 9. Способи поповнення рахунку та виведення грошей. Гравці повинні мати вибір платіжних систем, через які їм зручніше та вигідніше вносити депозити та отримувати гроші. Чим ширший перелік варіантів для транзакцій, тим краще.
 10. Наявність мобільної версії та додатку. Сучасні беттори хочуть робити ставки з будь-якого місцеперебування без прив’язки доступу до комп’ютерних пристроїв. Найкращі букмекери України розробляють мобільні версії, які нічим не відрізняються за функціоналом від офіційних сайтів. Крім того, багато БК пропонують власникам телефонів Android та iOS завантажити додаток, щоб першими отримувати повідомлення про нові акції та доступні бонуси.
 11. Відгуки реальних гравців. На тематичних форумах в інтернеті є безліч реальних відгуків від гравців, які оцінюють якість роботи та ставлення букмекерів до клієнтів. Проаналізувавши відгуки, експерти роблять додаткові висновки, які впливають на загальну оцінку компанії у рейтингу найкращих букмекерів.

Якість роботи служби підтримки – ще один важливий критерій. За швидкістю та адекватністю отриманих відповідей стає зрозумілим, чи можуть клієнти розраховувати на оперативну допомогу при вирішенні різних питань. У надійних букмекерських конторах саппорт працює без перерв та вихідних цілодобово.

Крім виставлених оцінок, експерти враховують важливість усіх окремо взятих критеріїв. На першому місці завжди знаходиться надійність букмекера, яка набагато важливіша, ніж варіативність лінії або кількість платіжних сервісів для фінансових операцій. У свою чергу наявність різних способів для поповнення рахунку та переказу коштів має більшу важливість, ніж якість роботи мобільного додатка.

Вміння виділяти основні аспекти потрібно, щоб плюси, що мають меншу важливість, не могли перекривати високими оцінками помітні недоліки. Адже навіть найвищі коефіцієнти, бонуси чи кількість методів платіжних транзакцій стають безглуздими, якщо букмекер не бажає з вигаданих причин виплачувати чесно виграні ставками гроші.

Основні правила букмекерських контор

Перед реєстрацією в букмекерській конторі бажано заздалегідь вивчити основні правила. У регламенті ліцензійних БК докладно описані права гравців та обов’язки самої компанії, яких потрібно суворо дотримуватись з обох сторін.

Основні правила легальних букмекерських контор:

 • Робити ставки можуть лише повнолітні користувачі, які пройдуть реєстрацію. При створенні облікового запису варто вводити лише вірогідну особисту інформацію, яку потім користувачеві потрібно буде підтвердити у процесі верифікації особи.
 • Забороняється створювати два і більше облікових записів – такі дії будуть розцінені, як шахрайські та покарання, аж до блокування всіх облікових записів без можливості вивести гроші на особисті рахунки. Також заборонено грати в букмекерських конторах членам однієї сім’ї або з однієї IP-адреси.
 • Усі гравці можуть укладати угоди будь-якого виду – ординар, експрес, система. У купон дозволяється вносити події одного чи кількох видів спорту.
 • Переказувати гроші дозволяється на реквізити, з яких раніше вносився щонайменше один депозит.
 • Категорично забороняється укладати ставки по стратегії вилок. За це будуть суворі санкції.
 • Букмекерські контори залишають за собою право відмовити у фіксації ставок будь-якому клієнту не пояснюючи причин.

Вище описані основні правила, що зустрічаються на сайтах більшості ліцензійних букмекерів України. У регламенті кожної компанії трактування правил може відрізнятися, що вимагає обов’язкового прочитання під час вирішення зареєструватися у двох і більше БК. При реєстрації беттор підтверджує, що ознайомлений та згоден зі статутом – подальші претензії щодо будь-яких ситуацій нічого йому не принесуть.

Перш ніж починати грати в букмекерській конторі, потрібно вивчити правила прийому ставок:

 • приймаються парі на події з лінії конкретного букмекера;
 • при прийомі ставки коефіцієнт фіксується та не змінюється, незалежно від перебігу події;
 • купон не можна анулювати за бажанням клієнта (наприклад, помилковий вибір результату чи суми);
 • результати подій беруться лише з офіційних джерел, список яких має бути опублікований на сайті букмекерської контори;
 • ставки, прийняті з помилково виставленими коефіцієнтами через механічні проблеми на сервері БК, розраховуються з коефіцієнтом 1,00 (тобто повернення коштів).

Лідирують у рейтингу букмекерів України беттингові компанії, які приймають ставки різних типів. Відрізняються вони кількістю подій у купоні та розрахунком:

Тип ставки Кількість подій Опис та приклад
Ординар 1 Вибирається один результат, сума ставки збільшується на коефіцієнт. Приклад: Матч “Сампдорія” – “Рома”, ставка – П2, коефіцієнт – 1,95, сума – 200 UAH. Зустріч закінчилась із рахунком 0:1, ставка зіграла. Виплата становила 390 UAH. При ставці на перемогу «Роми» з форою (-1), тотал більше або менше 1, або Ф1 (+1), «Рома» заб’є більше/менше ніж 1 гол, було здійснено повернення.
Експрес 2+ У купон вибирається 2 і більше результатів різних подій. Загальний коефіцієнт множиться у сумі ставки. Приклад: “Сампдорія” – “Рома”: Ф2 (-1) – 2,45 “Верона” – “Мілан”: П2 – 1,5 Загальний коефіцієнт – 3,675, сума: 200 UAH. “Рома” виграла матч з різницею в один гол, також мінімальну перемогу здобув “Мілан” (1:2). Перший результат йде по поверненню, виплату здійснено лише за другу подію (1,5х200 = 300 UAH). Якби «Рома» виграла матч із різницею 2+ голи, гравець міг отримати 735 UAH. Максимальну кількість подій в одному експресі встановлює букмекер.
Система 3+ У ставки система необхідно брати щонайменше 3-х подій. Їхня особливість у тому, що навіть при одному або кількох програшах, гравець може розраховувати на прибуток. Приклад: “Севілья” – “Барселона”: П2 – 1,8 “Ньюкасл” – “Челсі”: П2 – 1,75 “Вольфсбург” – “Лейпциг”: П2 – 1,85 Система 2 з 3, сума – 300 UAH У цій ставці є 3 варіанти по 2 результати, які множаться між собою. На кожен варіант припадає 100 UAH (300/3). Перші дві події зіграли, в останньому матчі зафіксовано нічию. Отже, виплата становитиме: 100х1, 8х1, 75 = 315 UAH. Якби зіграли всі три ставки, розрахунок був би наступним: 100х1, 8х1, 75 = 315 100х1, 75х1, 85 = 323,75 100х1, 8х1, 85 = 333 315 +323,75 +333 = 971,75 UAH. Максимальна кількість результатів у системі встановлюється букмекером. Варіанти різні – 2 із 4 (6 варіантів), 3 з 7 (21) і т.д.

Легалізація беттингу в Україні – як розвивається ринок

Ліцензійні букмекери України

Український беттинг бере початок із 90-х років минулого століття. Майже у всіх великих містах працювали пункти прийому ставок, їхня кількість збільшувалася з відкриттям нових букмекерських контор.

Так тривало до 2009 року, доки не було ухвалено закон про заборону азартної діяльності по всій країні. Букмекери повністю перейшли на онлайнову роботу, створюючи українським бетторам вигідні умови.

У 2020 році українська влада почала порушувати питання про повернення азартному бізнесу статусу легального. Все тому, що багато закладів продовжували підпільну роботу, не приносячи державі жодних доходів.

Після численних правок 14 липня 2020 р. за законопроект №2285-д проголосувала більшість депутатів Верховної Ради. 11 серпня президент України Володимир Зеленський підписав цей закон. Тепер, щоб продовжувати роботу в онлайн або офлайн форматі, букмекерам потрібно купувати національну ліцензію терміном на 5 років.

Ліцензійні букмекерські контори України

Назва букмекера Юридична особа Номер рішення Дата видачі ліцензії
Favbet ТОВ «Букмекерська компанія Фавбет» №433 13.12.2022
VBET ТОВ «Вбет Україна» №15 18.01.2022
GGbet ТОВ «ГГБЕТ» №128 08.08.2023

1. Букмекерська компанія Favbet

Favbet букмекерська компанія

Плюси та мінуси Favbet
Українська ліцензія з 2021 року
Заслуговує на довіру
Миттєве поповнення рахунку
Зручна навігація сайтом
Багатоканальна підтримка
Ставки лайв
Високі коефіцієнти
Наявність бонусів та акцій
Швидка реєстрація
Наявність мобільного додатка
Виплати доводиться чекати
Низькі ліміти

Favbet – одна з найпопулярніших букмекерських компаній не лише в Україні, а й у низці інших країн. Створена в 1999 році, з того часу вона встигла заслужити довіру багатьох гравців завдяки своїй надійності та якісному обслуговуванню.

Фавбет пропонує широкий вибір видів спорту та подій на які можна зробити ставки: футбол/баскетбол/теніс/хокей/волейбол та інші. Крім того, тут можна знайти ставки на події в галузі політики та розваг.

Букмекер Favbet пропонує клієнтам не лише ставки на події спорту, але й різноманітні бонуси та акції, які дозволяють отримувати додаткові призи та винагороди. Наприклад, кожен новий гравець може отримати бонус на перший депозит, який становить до 150% суми поповнення.

Також Favbet демонструє зручний інтерфейс та просту навігацію на сайті, які дозволяють швидко та легко знайти потрібну інформацію та зробити ставку. Платформа має безліч корисних функцій, таких як “Ставка дня” та “Експрес дня”, що дозволяють отримувати додаткові виграші та призи.

Favbet пропонує клієнтам цілодобову підтримку, яка допоможе відповісти на будь-які питання та вирішити всі проблеми, пов’язані з грою на сайті. Крім того, компанія об’єднує безліч партнерів, які забезпечують високу якість послуг та максимальний рівень безпеки.

Загалом, Favbet – це перевірений та надійний букмекер, який пропонує гравцям широкий вибір спортивних подій та інших розваг, зручний інтерфейс, безліч бонусів та акцій. Завдяки цьому компанія встигла заслужити довіру і стати однією з найкращих букмекерських компаній на ринку України.

Рік заснування ➡ 1999
Країна ➡ Україна
Доступна в країнах ➡ Україна, Хорватія, Румунія та Мальта
Мови ➡ українська, англійська
Надійність ➡ висока
Реєстрація ➡ є
Мобільна версія ➡ iOS, Андроїд
Розваги ➡ онлайн казино, спортивні ставки
Бонуси/призові бали/заохочення ➡ до 4500 грн на депозит, 10% кешбеку при програші у казино у понеділок, а також інші постійні акції
Фріспіни ➡ 100 фріспінів
Промокоди ➡ є
Валюта ➡ гривні (₴)
Мінімум поповнення ➡ 50 грн без комісії
Ставка ➡ мінімум 10 грн, максимум визначається букмекером
Платежі ➡ на банківську картку Visa та Master Card, мобільний рахунок та електронний гаманець
Виведення коштів ➡ 100–29 900 грн за раз і до 150 000/добу з комісією 1,5% + 19,5% податку
Адреса ➡ 04076, м. Київ, пр. Степана Бандери, буд. 8, корпус 39-А, 39.
Сайт https://favbet.ua/
Підтримка ➡ за телефоном – 0 (800) 213 283, електронною поштою – support@favbet.ua та в чаті онлайн 24/7

2. Букмекерська компанія VBET

Vbet букмекерська компанія
Плюси та мінуси VBET
Надійний захист від шахрайства
Наявність української ліцензії
Є верифікація через «Дія»
Зручний у використанні сайт
Багато бонусів
Дещо повільно приймаються ставки
Довга верифікація

Букмекерська компанія Vbet заснована у 2003 році та відтоді встигла стати одним із лідерів серед онлайн-букмекерів. Вона пропонує широкий вибір спортивних подій, а також казино та ігри з живими дилерами. Однією з найкращих БК на ринку її роблять ряд особливостей.

Дизайн та зручність сайту.

Віртуальний майданчик Vbet має яскравий та сучасний дизайн, що приваблює користувачів. Тут легко знайти події, що цікавлять, а всі функції та можливості ясно описані. Крім того, веб-сайт Vbet легко адаптується для використання на мобільних пристроях, що робить його дуже комфортним, дозволяючи робити ставки в будь-який час і в будь-якому місці.

Бонуси та акції.

Букмекер Vbet пропонує користувачам великий вибір бонусів та акцій, які роблять гру ще більш захоплюючою. Новим відвідувачам пропонується бонус на перший депозит, який може досягати 100% від початкової суми. Крім того, Vbet має різні акції, такі як бонуси на комбіновані ставки, на події в різних видах спорту, 3000 грн на кіберспорт, до 35 000 грн на перші три депозити в лайв-казино та багато іншого.

Вибір спортивних подій.

Vbet пропонує широкий вибір спортивних подій у різних видах спорту: футбол, теніс, баскетбол, хокей, волейбол, зимові види змагань та інтелектуальні, такі як шахи та шашки. Не залишилися поза увагою і любителі кіберспорту, оскільки й вони мають можливість робити ставки на безліч варіацій електронних спортивних подій.

Швидкі виплати та зручні методи поповнення рахунку.

З 2020 року для введення/виведення коштів компанія пропонує скористатися банківськими картками та системами Apple Pay, Google Pay. При цьому Vbet гарантує швидкі виплати, що робить її дуже привабливою в очах користувачів.

Захист.

Vbet використовує найсучасніші технології для захисту даних та боротьби з шахрайством. Це головна риса, що дозволяє гравцям почуватися впевнено.

Рік заснування ➡ 2003
Країна ➡ Вірменія
Засновник ➡ Віген Бадалян
Доступна у країнах ➡ Україна, Франція, Великобританія, Німеччина та країни Азії
Мови ➡ українська, англійська
Надійність ➡ висока
Реєстрація ➡ є
Верифікація ➡ є
Мобільні додатки ➡ iOS, Андроїд
Розваги ➡ Онлайн казино, спортивні ставки, кіберспорт
Бонуси/призові бали/заохочення ➡ 1500 грн при реєстрації, для казино 15 000–87 000 грн, фрібети та 10% кешбеку
Фріспіни ➡ 300 фріспінів
Промокоди ➡ ні
Валюта ➡ гривні, долари, євро, польські злоті та ін.
Мінімум поповнення ➡ 25 грн
Мінімум депозит ➡ 25 грн
Мінімальна ставка ➡ 5 грн
Виведення коштів ➡ Мінімальна сума 50 грн
Платежі ➡ банківські картки, системи Apple Pay та Google Pay
Адреса ➡ –
Сайт https://ggbet.ua/
Підтримка ➡ Чат онлайн та поштою

3. Букмекерська компанія GGbet

GGbet Україна
Плюси та мінуси GGbet UA
Наявність ліцензії
Є мобільний додаток
Зручний та інформативний сайт
Проста реєстрація
Широкий вибір спортивних подій
Низькі ліміти
Довгі виплати

Букмекер GGbet пропонує широкий спектр ставок – від класичних видів спорту до електронних змагань. Різноманітність подій та високі коефіцієнти дозволяють гравцям знаходити оптимальні варіанти для ставок та підвищують їх шанси на успішне передбачення результату.

Крім того, GGbet активно інтегрує сучасні технології у процес ставок – інтуїтивний інтерфейс сайту та мобільний додаток роблять його максимально зручним.

Одним із ключових аспектів є довіра. Хоча раніше наявність лише ліцензії Кюрасаю не надто тішило українських гравців, але той факт, що компанії дозволили офіційно працювати на території нашої країни, свідчить, що вона регулюється українськими органами, а це створює гарантії для гравців щодо законності та чесності операцій, що проводяться. ГГбет отримала українську ліцензію від КРАІЛ.

Також GGbet заявиляє про свою соціальну відповідальність і активно підтримує ініціативи боротьби з ігровою залежністю, надаючи інструменти для контролю своєї азартної поведінки.

GGbet продовжує розвиватися і розширювати свої можливості, підлаштовуючись під спортивний світ, що постійно змінюється. Регулярне оновлення та доповнення функціональності, а також підтримка нових видів спорту та подій дозволяють GGbet залишатися актуальним та привабливим вибором для гравців.

Можна сказати, що букмекерська компанія GGbet є інноваційним і клієнтоорієнтованим гравцем на ринку ставок. Її унікальні особливості, прагнення прозорості та соціальної відповідальності, а також перспективи подальшого розвитку роблять GGbet Україна значним учасником букмекерської індустрії.

Рік заснування ➡ 1999
Країна ➡ Україна
Доступна в країнах ➡ Україна, Європа, майже всі інші країни
Мови ➡ українська, англійська, російська та інші
Надійність ➡ висока
Реєстрація ➡ є
Верифікація ➡ є
Мобільні додатки ➡ iOS, Android
Розваги ➡ онлайн казино, спортивні ставки, кіберспорт
Бонуси/призові бали/заохочення ➡ до 3000 грн на перший депозит
Фріспіни ➡ ні
Промокоди ➡ є
Валюта ➡ гривні (₴)
Мінімум поповнення ➡ 25 грн без комісії
Ставка ➡ мінімум 20 грн, максимум визначається букмекером
Платежі ➡ на банківську картку Visa та Master Card, мобільний рахунок та електронний гаманець
Виведення коштів ➡ 50–10 000 грн за раз з комісією 1,5% + 19,5% податку
Сайт https://favbet.ua/
Підтримка ➡ Онлайн-чат та пошта

Яку букмекерську контору вибрати в Україні

Для ставок на спорт в Україні радимо обирати букмекерів, які мають національну ліцензію. Вони гарантують надійність, а права гравців захищені законом.

Українські букмекерські контори пропонують грати у національній валюті – гривні. Це ще один великий плюс, адже за конвертацію більшість платіжних систем стягує додаткову комісію.

ТОП букмекерів України з бонусами

Назва букмекера Бонус Переваги Промокод
Favbet 4500 UAH Українська ліцензія, Широка лінія, LIVE ставки, Зручна мобільна версія Fanat
VBET 1500 UAH Українська ліцензія, Низька маржа та високі коефіцієнти, Багато різних акцій та конкурсів Fanat
GGbet 3000 UAH Українська ліцензія, Багато різних акцій та конкурсів fanatua

Переваги рейтингу букмекерів

Рейтинг букмекерів складається з оцінок досвідченими експертами.

Можна виділити кілька основних переваг:

 • Розширене охоплення. Під експертний аналіз потрапляють не лише найвідоміші букмекери України. Також оцінюються порівняно невеликі компанії, які починають свій шлях у беттингу.
 • Незалежність. Експерти аналізують важливі критерії без упередженості до окремо взятих букмекерів. Все робиться анонімно, щоб зібрана інформація та оцінки були максимально об’єктивними.
 • Оперативність. Усі букмекери рейтингу регулярно перевіряються. Часто на сайтах з’являються нові послуги або змінюється принцип роботи. Все це може вплинути на якість наданих послуг на краще чи гірше.

Щоб нічого не проґавити, наші експерти постійно моніторять усі зміни.

Питання та відповіді

Чому варто довіряти рейтингу букмекерів?

Рейтинг букмекерів складається незалежними експертами. Вони аналізують такі важливі критерії, як розмір коефіцієнтів, ширину та розпис лінії, наявність бонусів та акцій для гравців та інші фактори. Також враховуються відгуки гравців, які вони пишуть про букмекерів на тематичних ресурсах.

Як вибрати найкращу букмекерську контору в Україні?

Насамперед потрібно звернути увагу на рейтинг букмекерів та вибрати компанію з українською ліцензією. Усі вони займають верхні місця, зібравши найвищу середню оцінку за різними критеріями. Усі представлені БК пропонують високі коефіцієнти, вигідні бонуси та перевірені платіжні системи для транзакцій, які в Україні працюють без перебоїв.

У яких БК можна отримати бонус після реєстрації?

Букмекери з ліцензією України надають гарні бонуси для нових гравців. В офшорних конторах часом бонусні програми не поширюються на гравців з інших країн.

Які сайти ставок на спорт найпопулярніші в Україні?

Перші місця з рейтингу – це ліцензійні та найпопулярніші букмекери України.

Який ТОП-5 букмекерів в України?

 1. ᐉ Favbet (Фавбет)
 2. ᐉ VBET (Вбет)
 3. ᐉ GGbet (Ггбет)

Які букмекерські контори пропонують безкоштовні ставки (фрібети)?

Фрібети можна отримати при реєстрації, але відіграти цей бонус буде доволі складно.

Чи можна заробити на ставках на спорт?

Букмекерські ставки — це завжди ризик. На них справді можна заробити, але є шанс залишитись ні з чим. Тому грайте відповідально, ми рекомендуємо ставитися до ставок як до розваги чи хобі, але не розглядати їх як основне джерело доходу.

Що робити, якщо виникнуть проблеми із виплатою?

Для того і варто вибирати ліцензійного букмекера із рейтингу, щоб убезпечити себе від подібних ситуацій. Якщо виникнуть спірні ситуації, беттори можуть оскаржити їх у державних інстанціях. Букмекери з ліцензією дорожать своєю репутацією, і не намагатимуться обдурити своїх клієнтів.