УКР

✅ Інформація перевірена: 22.08.2023

Криптообмінник Bitcoin24 – офіційний сайт та огляд

4.9 / 5.0
Переваги
  • Вигідні курси на купівлю криптовалют
  • Прозорі комісії
  • Підтвердження здійснених угод
  • Підтримка клієнтів 24/7
Недоліки
  • Відсутність мобільного додатку
  • Обов'язкове підтвердження дебетових/кредитних карток
  • Не має бонусних програм

Характеристики обмінника Bitcoin24

📑 Компанія Bitcoin24 (Біткоін24)
📅 Рік заснування працює на ринку з 2016 року
🌍 Країни 🇺🇦 Україна
🗣️ Мови сайту українська, англійська, російська
💵 Кількість криптовалют 4
✅ Реєстрація не обов'язково
🙅 Верифікаця швидка верифікація платіжної картки
📱 Мобільні додатки не має
🏆 Популярні криптовалюти Bitcoin, Ethereum, Tether USDT
💳 Варіанти оплати Монобанк, Приват24, Mastercard, VISA
🎯 Розмір комісії не фіксується, закладена у курс обміну
❗️ Ліміти та обмеження від 500 грн
⏳ Середній час обміну 10 хвилин
🎁 Бонуси Bitcoin24 не має
📞 Служба підтримки онлайн-чат, пошта
📧 Пошта (E-mail) support@bitcoin24.com.ua
✔️ Офіційний сайт https://bitcoin24.com.ua/

Bitcoin24 – це український криптообмінник, який пропонує своїм користувачам можливість купувати та продавати криптовалюти, такі як Bitcoin, Ethereum, Tron та інші. Платформа зарекомендувала себе як надійний та зручний інструмент для обміну криптовалют.

Створення BitCoin24, платформи для обміну цифрових валют, відбулося у 2016 році. За час свого існування вона провела безліч транзакцій, що обчислювалися десятками тисяч. Про тріумф компанії свідчать позитивні відгуки на авторитетних майданчиках.

bitcoin24 обмін крипти

Дії на платформі можуть здійснюватися виключно у криптовалютно-гривневих напрямках. Можливості обміну між різними монетами або використання іноземних валют не передбачено. Є можливість як поповнення, так і зняття гривні – доступно виключно у цифровому форматі, для чого на сайті пропонуються різноманітні платіжні платформи.

Торгівля криптовалютою в BitCoin24 відбувається безперервно, 24 години на добу. Іншими словами, клієнту не потрібно чекати, поки оператор перевірить запит – процес виконується автоматизованою системою. Тривалість процедури залежить від обсягу роботи мереж, але зазвичай не перевищує 10 хвилин.

Офіційний сайт Bitcoin24

Офіційний сайт сервісу – bitcoin24.com.ua. Онлайн-платформа криптовалютного обмінника BitCoin24 виконана в палітрі кольорів, що поєднує відтінки зеленого і сірого. Для виділення значних компонентів застосовуються мандаринові акценти.

bitcoin24 криптообмінник

На головній сторінці розміщено конвертер валют. Під ним як діаграми зображені основні напрями обміну.

У правому нижньому куті розташована кнопка, що полегшує отримання альтернативних валют. Знайти її нескладно: вона має анімацію і відображає візок для покупки. При натисканні на кнопку відкривається вікно, де представлено безліч варіантів вибору бажаної цифрової валюти.

У верхній частині дисплея розташована форма входу до сервісу. Поруч із нею розташовані кнопки для вибору потрібної мови. Також можна побачити актуальний курс обміну.

Мобільний додаток у BitCoin24 відсутній, проте сайт підлаштовується під розмір дисплея мобільних пристроїв та планшетів, забезпечуючи зручність роботи.

Комісія на обмін

BitCoin24 не стягує додаткову комісію, оскільки вона вже закладена в обмінний курс. Результат залежить від того, які події відбуваються на біржах криптовалют. Банківські системи мають можливість вводити самостійну комісію, але це не залежить від обмінника.

При купівлі біткоїну необхідно мати мінімальну суму в 500 українських гривень та 0,02 віртуальних токена криптовалюти. Межі альтернативних криптовалют різні. Ethereum можна придбати щонайменше за 632 гривні, Tron – від 100 гривень, а USDT TRC20 – від 300 гривень.

При проведенні транзакції за допомогою ETH необхідно винагородити майнера за його послуги, тому комісія буде більшою. Розмір винагороди знаходиться у діапазоні 0,00092-0,0011 ETH. Сума залежить від навантаження на мережу.

Поширені запитання

Де можна спостерігати за курсом криптовалют на BitCoin24?

Курс біткоїну до гривні можна знайти у верхній частині екрану на сайті BitCoin24, одразу під полями входу до системи. Деталізацію за альтернативними монетами можна переглянути, вибравши опцію “Придбати цифрову валюту”, розташовану в нижній правій частині дисплея.

Як часто відбувається коливання курсу обміну на BitCoin24?

Під час виконання процедури обміну на екрані відображається таймер, який показує час оновлення курсу. Як правило, це відбувається раз на хвилину. Тариф залишається незмінним лише після того, як користувач завершить оплату операції.

Чи можна купити або обміняти біткоїн на Bitcoin24?

Основним напрямом діяльності обмінника є проведення операцій з біткоїном, хоча на цьому майданчику також доступні Ethereum, Tron та Tether в мережі TRC20. Єдиною валютою, що використовується для купівлі та продажу монет є виключно гривня. Обмін на альтернативні криптовалюти чи долари не передбачено.

Чи можна проводити операції на BitCoin24 без реєстрації та верифікації?

BitCoin24 – це майданчик для обміну криптовалют, який не вимагає обов’язкової реєстрації. Тут можна проводити обміни без жодних обмежень.